Description
Набір 37 в 1 з електронними модулями для конструювання та програмування на UNO R3 Arduino.
Sensor learning Kit дає більше можливостей чим стартовий набір для збирання більш складних проектів, цей електронний набір «зроби сам» дозволяє збирати корисні пристрої та програмувати складну логіку взаємодії різних датчиків та сенсорів. В ньому подано матеріал згідно стандартів STEM-освіти, дозволяє оволодіти навичками 21сторічча.
Набір для навчання програмуванню логіки роботи різноманітних датчиків на Arduino 37 в 1 – хороший вибір для домашнього навчання учнів середніх та старших класів, які хочуть більшого чим Стартовий набір, бажають створювати справді корисні пристрої та розвиватися в робототехніці і конструюванні. Створюй цікаві і різноманітні проекти, також використовуй датчики з цього набору з іншими наборами виробника keyestudio для ширшого вибору в процесі конструювання.
В наборі ви знайдете як цифрові датчики так і аналогові (а також деякі особливі модулі, як ультразвук, джойстик, реле, модулі прискорення та інші) – трохи вища складність, але значні можливості для навчання та збирання проектів, якими ви будете гордитися (максимально деталізована проста інструкція до навчальних проектів з прикладами та фото для цього набору розміщена на сайті виробника wiki.keyestudio).
Міцний пластиковий бокс на застібках для надійного зберігання вашого електронного конструктору.
| Бренд | keyestudio |
| Тема набору | Програмування Arduino, Arduino from basic projects to complex projects |
| Артикул виробника | KS0400 Upgraded V2.0 Kit |
| Назва виробника | 37 in 1 Box Sensor learning Kit for Arduino for UNO R3 |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 7 cm |
| Вік для кого | 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, від 18 років (для дорослих) |
| Виробник | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Електронні компоненти |
| Гарантія | 14 днів |
Reviews
Show only reviews in Українська (0)





















Ще немає відгуків. Напишіть перший!