Description
Wi-Fi принтер лазерний Pantum P2500W – компактний безпровідний настільний принтер з лазерним друком, лотком на 150 аркушів, модулем оперативної пам’яті об’ємом 128 МБ і роз’ємом для читання USB-накопичувачів (друк безпосередньо з флешки). Доступний за ціною монохромний лазерний принтер (чорно-білий друк), який ідеально підходить для особистого користування вдома і допомагає економити місце на столі.
Більше можливостей з Wi-Fi Direct і Mobile Printing для миттєвого отримання результатів в будь-якому місці вашого будинку чи офісу. За базових налаштувань стандартний друк першої сторінки за 7.8 секунд. 600 МГц процесор плюс 128 МБ пам’яті дають більш швидкі результати та комфорт у користуванні.
Глянцевий дизайн пристрою та компактний розмір ідеальні в будь-якому інтер’єрі. Є автоматичний режим очікування для економії енергії та можливість швидкого запуску.
Стандартний картридж на 1,600 сторінок. Готовність до тривалої роботи з великим обсягом документів.
Екологічний картридж «все в одному» зменшує кількість відходів, підлягає вторинній переробці. Energy Star Certified 2.0.
Пристрої від Pantum відрізняються відсутністю вібрації під час роботи, коротким часом виходу першої сторінки та металевою конструкцією для більш тривалої експлуатації.
| Бренд | Pantum |
| Тема набору | Творчість, Мистецтво, Технології |
| Назва виробника | Pantum P2500W + Wi-Fi |
| Артикул виробника | P2500W |
Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 20 cm |
| Вік для кого | 7 років, 8 років, 9 років, 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, від 18 років (для дорослих) |
| Виробник | |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Електронні компоненти |
| Гарантія | 14 днів |
Reviews
Show only reviews in Українська (0)











Ще немає відгуків. Напишіть перший!