Description
3D-принтер-сканер XYZ printing da Vinci 1.0 PRO 3-in-1 WiFi – це багатофункціональний апарат для 3D-друку. Окрім принтера, в ньому є 3D-сканер, що дозволяє робити цифровими об’єкти, розміщені на столі пристрою, для їх подальшого відтворення за допомогою 3D-друку. Функція нагріву та швидкості друку регулюються, а алюмінієва нагрівальна платформа знижує ризик згортання матеріалу. Пристрій працює з нитками ABS та PLA не лише бренда XYZprinting, а й сторонніх виробників.
Сканування у форматі 3D відбувається із застосуванням платформи, яка обертається на 360°, а два лазери детально передають форму об’єкта без спотворень. На це завдання у автоматичному режимі потрібно лише 5 хвилин.
Результати сканування можна редагувати: змінювати колір, положення, проводити додаткову обробку, використовуючи різноманітне програмне забезпечення. Пристрій також має вбудовану функцію мультисканування, за допомогою якої можна сканувати моделі під різними кутами, а далі з допомогою ПЗ об’єднати всі зображення в одне.
Також виробник передбачив в моделі можливість установки додаткового модуля для лазерного гравіювання – сам модуль варто придбати окремо (встановити його легко).
Ключові параметри моделі:
- Технологія друку FFF (Fused Filament Fabrication)
- Матеріал друку ABS-пластик, PLA-пластик (сумісний з ABS і PLA нитками 1,75 мм інших виробників)
- Діаметр сопел 0.4 мм
- Габарити області друку 200x200x190 мм
- Підключення USB, Wi-Fi
- Діаметр нитки 1.75 мм
- Габарити пристрою 468 x 510 x 558 мм
- Має дисплей та зручне керування, захисний корпус
- В системі 3в1 – 3Д-сканер-принтер-копір, чудове рішення для організації невеликого домашнього виробництва
| Бренд | XYZ printing |
| Тема набору | Розвиток STEAM-навичок, Творчість, Мистецтво, Технології |
| Назва виробника | XYZ printing da Vinci 1.0 PRO 3-in-1 WiFi |
| Артикул виробника | 3F1ASXEU01K |
Additional information
| Weight | 27,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 59 × 55 cm |
| Вік для кого | 10 років, 11 років, 12 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років, від 18 років (для дорослих) |
| Виробник | |
| Країна-виробник | Бразилія, Китай, Малайзія, Мексика, США, Таїланд, Тайвань, Філіппіни |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Матеріал | Електронні компоненти |
| Гарантія | 14 днів, 2 роки (від виробника) |
Reviews
Show only reviews in Українська (0)

















Ще немає відгуків. Напишіть перший!